Poraz u Trebinju, danas protiv Budućnosti

Košarkaši Sutjeske u trećem kolu Prvenstva Republike Srpske zabilježili su prvi poraz. Leotar je u Trebinju slavio rezultatom 69:60.

Sutjeska je bolje otvorila meč i imala prednost sve do kraja prve četvrtine. Druga četvrtina je, na kraju se ispostavilo, odlučila pobjednika. Leotar je preokrenuo rezultat i na poluvrijeme otišao sa 7 poena prednosti. Vratili su se naši košarkaši u drugom poluvremenu, stizali prednost domaćina, ali nisu uspjeli da preokrenu rezultat.

Najefikasniji u redovima domaćina bio je Šakotić sa 18 postignutih poena. U našem timu istakli su se Tunguz sa 14 i Stefan Radović sa 13 postignutih poena.

Već danas na programu je četvrto kolo. Sutjeska svoj meč igra u Foči protiv ekipe Budućnosti iz Bijeljine.

To je mlad tim potpomognut sa nekoliko iskusnijih igrača. I Bijeljinci kao i Sutjeska imaju skor od 2 pobjede i jednog poraza. U prošlom kolu Budućnost je savladala gradskog rivala Radnika, pa i to govori da se radi o veoma kvalitetnoj ekipi.

Ovom prilikom pozivamo publiku da dođe u dvoranu i da podršku ekipi Sutjeske. Meč počinje od 19 časova.