Leotar nadigrao Sutjesku

Košarkaši Sutjeske pretrpjeli su očekivan gostujući poraz protiv jedne od najboljih ekipa u Prvenstvu RS. Lako su igrači trebinjskog Leotara upisali novu pobjedu i tako zadržali stoprocentan učinak.
Prednost Leotara je konstantno rasla od početka meča sve do početka posljednje četvrtine, pa je tako poslije prve četvrtine rezultat iznosio velikih 31:6 za domaćina. Na poluvremenu je bilo velikih +34 (51:17), a na kraju treće četvrtine i najvećih +38 (70:32).
U posljednjoj dionicu trener Leotara je u igru ubacio igrače koji su u dosadašnjem dijelu prvenstva imali skromniju minutažu, što je naš tim iskoristio i tu četvrtinu dobio rezultatom 21:8, za konačnih 78:56.

Leotar – Sutjeska 78:56 (31:6, 20:11, 19:18, 8:21)
KK „Leotar”: Bokić 4, Raičević 13, Kraljević 2, Tunguz 9, S. Vuković 4, Zelenović, Milešić 6, Radmilović 13, Milanović, Milidragović 3, Fimić 7, Šakotić 17.
Trener: Dražen Šegrt.
KK „Sutjeska”: M. Radović, D. Drakul, S. Ivanović 17, Šolaja 3, Obrenović 2, Kapuran. B. Vuković 2, Mrković 15, S. Radović 1, Živanović 6, P. Drakul 8, B. Radović 2.
Trener: Milenko Ivanović.