Poraz u Prijedoru

Napisao
Ocenite ovaj članak
(0 Glasova)

Košarkaši Sutjeske poraženi su kao gosti od ekipe Prijedora čime su umanjili šanse da na kraju regularnog dijela takmičenja zauzmu prvu poziciju.

Početak utakmice bio je veoma neefikasan na obje strane terena. I jedna i druga ekipa imale su loš procenat šuta, pa se na pauzu između dvije četvrtine otišlo pri rezultatu 11:8 u korist domaćina.

Drugu četvrtinu košarkaši Sutjeske su odigrali veoma dobro kako u napadu tako i u odbrani. Brzo su naši košarkaši preokrenuli rezultat u svoju korist i na veliki odmor otišli sa 6 poena prednosti. Rezultat na semoforu je bio 24:30.

Košarkaški klub Sutjeska zahvaljuje se našem sugrađaninu Oliveru Vladičiću koji živi i radi u Prijedoru na iskazanom gostoprimstvu. Naime, Oliver je ugostio našu ekipu u svom kafiću u Prijedoru gdje su igrači i stručni štab večerali. Još jednom VELIKO HVALA za ovaj gest.

Isti scenario u trećoj četvtini, samo su košarkaši Prijedora i Sutjeske promijenili uloge. Prijedor je bolji bio u ovom periodu igre i preokrenuo rezultat u svoju korist. U posljednji period igre ušlo se pri rezultatu od 40:38 u korist ekipe Prijedora.

Košarkaši Sutjeske dobro su otvorili četvrtu četvrtinu i brzo poveli. Zadržavali su prednost naši igrači do 3 minuta prije kraja kada je na semaforu pisalo 53:54. Tada je uslijedio veliki pad u igri i do kraja utakmice Sutjeska je postigla samo 1 poen. Iskoristili su to igrači Prijedora i upisali veoma značajnu pobjedu. Rezultat na kraju utakmice bio je previsokih 64:55.

Najefikasniji u redovima Sutjeske bio je Bodiroga sa 23 poena. Uz njega raspoložen je bio Živanović koji je uz 14 poena imao i 15 skokova.

Pročitano 205 puta Poslednji put izmenjeno utorak, 04 april 2017 10:13