Lagana pobjeda Sutjeske

Napisao
Ocenite ovaj članak
(0 Glasova)

Košarkaši Sutjeske, kao što se i očekivalo, ostvarili su ubjedljivu pobjedu nad poslednjeplasiranim timom prvenstva, ekipom Teslića.

Gostujući košarkaši bili su ravnopravan rival u prvoj četvrtini. Ovaj period igre završen je rezultatom 23:20 u korist ekipe Sutjeske. U drugoj četvrtini na terenu kao da su bili samo domaći igrači, a to pokazuje i rezultat od 38:8, pa se na odmor otišlo sa velikom prednošću naše ekipe. U nastavku utakmice, došlo je do opušatnja u ekipi Sutjeske, pa su treću četvrtinu gosti dobili rezultatom 13:19. Posljednji period utakmice, opet je veoma ubjedljivo pripao domaćim igračima. Prednost je konstantno rasla do ubjedljivih + 40. Konačan rezultat utakmice bio je 105:65.

Sutjesku su do pobjede u ovom duelu vodili Bodiroga sa 25 i Ivan Radović sa 24 poena. Dvocifreni su još bili Živanović sa 16, Arsenović sa 14, te Šolaja sa 10 postignutih poena.

U sljedećem kolu košarkaši Sutjeske igraju u gostima protiv četvrtoplasirane ekipe Prijedora. Biće ovo važna utakmica za obje ekipe. Prijedoru u borbi za plej-of, a našim igračima da nastave trku sa Radnikom koji se nalazi na prvoj poziciji i pobjedom više u odnosu na Sutjesku.

Pročitano 176 puta Poslednji put izmenjeno utorak, 28 mart 2017 16:37