• Generacija koja je igrala drugu saveznu ligu bivše Jugoslavije
  • Odlična atmosfera i pune tribine na utakmicama Sutjeske
  • Ekipa Sutjeske u sezoni 2015/2016
  • Prvaci Republike Srpske u sezoni 2009/2010
  • Slavlje na terenu posle finalne utakmice protiv ekipe Bratunca
ponedeljak, 11 jul 2016 11:27

Trener Ivanović o kampu “HYPO-three points”

Napisao
Ocenite ovaj članak
(0 Glasova)

Kao što smo već pisali protekle sedmice na Jahorini je održan košarkaški kamp “HYPO-three points”. Svoje utiske sa kampa prenosi nam trener Milenko Ivanović:

Od 02. do 09. jula na Jahorini održana je prva smjena košarkaskog kampa “HYPO-three points” gdje su učešće uzeli i dječaci iz Košarkaškog kluba “Sutjeska”. Oni su u proteklih sedam dana sticali nova iskustva u radu sa vrhunskim trenerima na Olimpiskoj planini Jahorini. Kao i prethodnih godina naš klub je uz pomoć Opštine Foča uspio da obezbjedi sredstva i tako još jednom pokaže da je ulaganje u razvoj mladih igrača nešto čime se Košarkaški klub “Sutjeska” ponosi i što će se u budućnosti sigurno odraziti i na rezultate kluba. Naime, klub je uplatio 50% cjene za šestoro učesnika kampa, a za jednog člana obezbijeđena je cjelokupna uplata. Takođe, treba napomenuti da su članovi uprave Dana Muminović i Radmil Marić, obezbijedili prevoz mladih košarkaša. Svi igrači iz Košarkaškog kluba “Sutjeska” ostavili su odličan utisak na kampu kako u radu, disciplini i sportskom ponašanju, tako i u ukupnom dojmu ozbiljnosti kluba koji predstavljaju. Među njima najbolji su bili Bojan Radović koji je proglašen za najboljeg igrača na kampu i pobjednik je u takmičenju 1 na 1 i Aleksandar Marić koji je odlukom trenera koji su radili na kampu proglašen za najperspektivnijeg igrača. Sve ovo pokazuje koliko je Košarkaški klub “Sutjeska” odgovoran sportski klub, posebno u radu sa mlađim selekcijama i maksimalno se trudi da obezbijedi što bolje i kvalitetnije uslove treniranja i rada sa mlađim selekcijama. To pokazuje i podatak da su u protekloj sezoni sastav prvog tima činili košarkaši koji su svoje prve košarkaške korake napravili u našem klubu. Prvi tim je regularni dio sezone završio na trećoj poziciji i samim tim učestvovao u plej ofu. U kupu Republike Srpske stigli smo do polufinala. Takođe, mlađe selekcije su ostvarile zapažene rezultate u protekloj sezoni, a posebno treba istaći plasman pionirske selekcije na završni turnir najboljih ekipa u Republici Srpskoj u tom uzrastu. Sve ovo pokazuje ozbiljnost rada u klubu, od mene kao trenera do Uprave kluba na čelu sa predsjednikom Spomenkom Stojanovićem. Na kraju mogu da obećam da ćemo i u narednom periodu nastaviti sa kvalitetnim radom”. 

Pročitano 49 puta Poslednji put izmenjeno četvrtak, 04 maj 2017 22:25
Sljedeća utakmica
Prethodna utakmica
31-05-2017 20:00
 
Radnik 69 : 71 Sutjeska
Team
Wins Lost
1 Radnik 21 5
2 Sutjeska 20 7
3 Prijedor 17 10
4 Sokolac 17 9
5 Rogatica 15 11
6 Student 14 12
7 Slavija 12 14
8 Varda 12 14
9 Borac 12 14
10 Heo 13 13
11 Rudar 11 15
12 Kozara 9 17
13 Bratunac 8 18
14 Teslić 2 24
Pratite nas na fejsbuku
facebook likebox joomla module
Najčitanije vijesti